Zagraj z Nami Sizzling Hot Download Założ konto i graj Zarejestruj się na automaty hotspot

Sizzling Hot Symulator Download

autor:

Muszę podzielić się z wami pewną zabawną historią dotyczącą gier internetowych. Każdy z nas jest w jakiś sposób zaangażowany w to zjawisko. Wcześniej czy później nadchodzi taki moment, że mamy ochotę choćby spróbować i przekonać się o co ten cały szum. My ze znajomymi jakiś czas już bawimy się w gry. Często w wolnych chwilach spotykamy się, żeby pogadać o pierdołach i pograć. Taka rozluźniająca rozrywka wszystkim dobrze robi.

Ale ostatnio, podczas jednego z takich wieczorów było naprawdę gorąco. Wywiązała się dyskusja a propos tego czy automaty do gry powinny być maksymalnie unowocześniane i czy powinno się wprowadzać do nich wszelkie nowinki techniczne i rozwiązania.

Dyskusja z minuty na minutę stawała się coraz bardziej zażarta, bo skupiała zwolenników tradycji i tych, co stale podążają za nowymi trendami i modami (oczywiście nie mówimy tu o ciuchach i butach- jednak reprezentujemy męskie grono.)

Najbardziej się unosił Marek, który jest zagorzałym zwolennikiem slizzling hot symulator download w starej wersji. Nowych wersji nie chce oglądać i nawet nie ściąga ich na swój komputer. Argumenty Marka były dość proste: że zawsze to, co pierwsze jest najlepsze ze tylko takie symulatory i automaty maja duszę, ze tylko w pierwotnym zamyśle chodziło tak naprawdę o rozrywkę i dostarczenie ludziom funu, że w nowinkach technicznych nie ma nic pociągającego i szybko się okazuje, że z rzeczy z duszą i klimatem są w stanie zrobić coś totalnie, jak się to wyraził mój kolega „zimnego i bezsensownego.”

Byli tez przeciwnicy slizzling hot symulator download. Oczywiście nie samej owocówki, ale jej anachroniczności i archaizmu. Tutaj z kolei Grzesiek wiódł prym i próbował przekonać wszystkich zgromadzonych, że nie należy siedzieć w okopach i gryźć korzonków, jak to drzewiej bywało, ale należy się zacząć zajmować ulepszaniem swojej egzystencji i przyjmowaniem, wręcz z otwartymi ramionami, a przede wszystkim umysłami tego, co przynoszą najnowsze osiągnięcia i badania czy praca naukowców.

Oczywiście padały argumenty a propos ciemnogrodu, zacofania i tego typu rzeczy. Trudno było rozstrzygnąć ten spór zgromadzonej publiczności, która podzieliła się na zwolenników slizzling hot symulator download w wersji „pierwotnej”, jak i tej ulepszonej, w nowej wersji graficznej, niby to dostosowanej do najnowszych graficznych trendów. Mam wrażenie, że publiczność podzieliła się nie tylko ze względu na preferencje co do gry, ale również i podług swojej sympatii co do poszczególnych dyskutantów. Dlatego spór miał raczej charakter chaotyczny, a w pewnym momencie zaczynał tez przybierać i charakter komiczny, bo panowie zaczynali używać w walce takiej broni, jak sarkazm i ironia, a wiadomo, że męskie grono ma dość specyficzne poczucie humoru. Mimo tego, że spór nie został ostatecznie rozwiązany, to mieliśmy wesoły wieczór, który spędziliśmy na obserwacji walki dwóch zacietrzewionych indyków.

opublikowano 16/01/2013 10:44

Podobne artykuły