Zagraj z Nami Sizzling Hot Download Założ konto i graj Zarejestruj się na automaty hotspot

Sizzling Hot Download Za Darmo

autor:

Lubię sobie czasami pograć. Przyznaję się do tego oficjalnie i nic sobie nie robię z kpiarskich uwag niektórych moich znajomych, że granie na internetowych automatach to totalna strata czasu i że w ten sposób tracą czas ludzie mało kreatywni, którzy nie potrafią sobie sami wymyślić rozrywki. Ten ostatni argument jest dla mnie zawsze super zabawny, bo jak moi znajomi Ida do Kina czy do teatru, albo na koncert lub jakieś knajpiane wydarzenie, to tez raczej ktoś za nich wymyśla sposób, w jaki spędzą czas wolny.

A niech spróbują pokorzystać z tej rozrywki w momencie, kiedy nie mają do niej dostępu. Co wtedy? Co wtedy z tymi wszystkimi kinami i teatrami, jak np. siedzisz w wakacje w wiosce zabitej dechami, jak leje i odpada jakakolwiek aktywność. Można co prawda robić pompki w domu, ale nie wiem na ile starczyłoby kondycji większości moich kumpli. Podejrzewam, ze raczej kilka minut to i tak najbardziej optymistyczna wersja z możliwych.

Już tak kiedyś nas wywiało. Wszyscy nudzili się jak mopsy, a ja nie. Bo wcześniej ściągnąłem sobie na laptopa slizzling hot download za darmo. Oczywiście wyrażenie „za darmo” jest tutaj bardzo miłe i przekonujące, żeby właśnie to zrobić i czegoś takiego spróbować.

Na początku cała grupa traktowała mnie z rezerwą, później można było już łatwo zauważyć, że chłód i dystans są raczej mocno wyuczone i udawane.

Skończyło się na tym, że do slizzling hot download za darmo przekonali się wszyscy po kolei. Oczywiście z oporami, z grymaszeniem na początku, że już jest tak nudno, że zaraz będzie można się już tylko zabić. Ale później po rumieńcach na policzkach, głośnych okrzykach i kibicowaniu można się było dość łatwo zorientować, że wzięło absolutnie wszystkich i nikt nie zamierza odpuścić swojej kolejki w rozgrywce.

Zrobił się z tego całkiem miły wieczór, z lekkim hazardem w tle. Oczywiście poszły zakłady o to, kto jest największym farciarzem, kto nigdy nie przegrywa, kto zawsze potrafi odmienić los i narzucić mu to, co on ma robić. Trafili się i tacy, którzy z całym przekonaniem twierdzili, że są w stanie oszukać slizzling hot download za darmo.

Udowadniali to na miliony sposobów, zawsze z mizernym skutkiem i za każdym razem wręcz z identycznym okrzykiem: to już wiem co nie działa, dajcie mi jeszcze raz spróbować, teraz na pewno się uda i zobaczycie, że udowodnię wam w końcu, że moja koncepcja jest najlepsza i ze udało mi się oszukać ten automat na 100%.

Po kilku takich okrzykach przestajesz wierzyć delikwentowi w to, że kiedykolwiek mu się uda i zaczynasz go traktować z lekkim przymrużeniem oka. Ale to była jeszcze wartość naddana wieczoru, dobry humor, w który wprawił wszystkich zwykły automat do gier. Nawet tych zagorzałych przeciwników, którzy sobie solennie obiecali, że nigdy się nie złamią.

opublikowano 17/10/2012 14:05

Podobne artykuły